Lesia Semi представила колекцію SS19 на Lviv Fashion Week

img_3483

Lesia Semi представила колекцію SS19 на Lviv Fashion Week

Інспірацією нової колекції Lesia Semi стали післявоєнні роки та стиль 40-х. Дизайнер показує за допомогою колекції еволюцію від нестачі та вимушеного мінімалізму до достатку, розкоші і максималізму в одязі, ілюструючи таким переходом ідею відновлення, відродження одягу як мистецтва. Значна частина колекції побудована на силуетах 40-х, мінімалізмі та приглушених кольорах, які ближче до фіналу показу змінюються життєрадісними силуетами new look, світлими та яскравими кольорами.

Cилуети прямі і трапецієвидні, приталені. В асортименті брючні костюми, трикотажні гольфи, пальта, штани прямого силуету, жакети, гофровані спідниці, приталені і трапецієвидні сукні-міді. Сукні декоровані вишивкою у вигляді квітів і пташок з вкрапленням каміння Swarovski. В колекції представлені також чоловічі сорочки, светри, костюми і пальта. Обробка комірів та лацканів чоловічих і жіночих костюмів виведена назовні, використаний ефект незавершеної, недошитої речі – елементи одягу обметані звичайними нитками, як в процесі пошиття. Використані вовна, пальтові та костюмні тканини, трикотаж, шовк-органза, шовк.

В основі кольорової гами – сірий, коричневий, темно-синій, бежевий, молочний, зелений, також застосовані світло-рожевий, ніжно-блакитний, чорний. Спеціально для колекції розроблена лінія прикрас – це сережки у формі гофрованої сітки та у вигляді пташок чи квітів, оздоблених камінцями.

Колекція Lesia Semi SS 2019 вже була представлена в Берліні (Fashion Hall Berlin в рамках Berlin Fashion Week) і Казахстані (Aspara Fashion Week).
Lesia Semi – український бренд жіночого одягу readytowear та аксесуарів, заснований у 2014 році дизайнером Lesia Semi. Бренд створює від 4 колекцій одягу на рік (сезонні, міжсезонні, капсульні і вечірні), є учасником Тижнів моди у Львові, Берліні, Мілані, Польщі, Сербії, Казахстані, Китаї, шоурумів у Парижі. Під лейблом Lesia Semi виготовляються також парфуми і аксесуари: взуття, сумки, ювелірні вироби.
Філософія бренду – вишуканість у простоті та розумна функціональність. Сучасний урбаністичний дизайн поєднується з експериментами в крої, особливою увагою до матеріалів, фактур, внутрішньої обробки виробів. Естетика базується на чіткості ліній і лаконічності форм, складному конструктивному крої при зовнішній простоті та водночас комфорті у носінні. Дизайнер створює речі на тонкому балансі між концептуальністю і носибельністю, ідеями та комфортом. Lesia Semi – це сучасний бренд для жінок з незалежним почуттям стилю, втілення інтелектуального підходу до одягу.
Друга лінія бренду пропонує сучасний урбаністичний та водночас комфортний одяг Lesia Semi за доступними цінами. Одяг Lesia Semi можна придбати онлайн та у монобрендовому магазині Lesia Semi у Трускавці (ТЦ «Куб», вул. Тараса Шевченка 14, 2 пов.)
lesiasemi.com @lesiasemi 067 67 48 479
Написати нам×
Contact Us×
Контакти
LESIA SEMI, Lviv (вул. Чорновола 63) 
+ 38 (098) 95-10-843

МАГАЗИНИ:

Mountains Showroom. Одяг, білизна та аксесуари від українських дизайнерів. м. Черкаси (ТРЦ «Хрещатик сіті», 1й пов.) +38 (063) 742 43 88

 First room by PFDм. Полтава (ТЦР « Метрополітен) +38 (099) 618 35 83

RHISOME STORE, Львів (вул. Братів Рогатинців, 24)

Магазин високої парфумерії LE FLACON, Київ (вул. Городецького, 17/1)

Бутік-ательє “ОТАМАН”, Київ (вул. Михайлівська, 21А)

Бутік “Avantime” м.Дніпро , пр. Олександра Поля, 76.

Магазин високої парфумерії “Votre” м.Харків ТЦР Французький бульвар, 1 пов.

вул. Ак. Павлова, 44Б 

Бутік нішевої парфумерії та косметики “Special” м. Харків, вул. Сумська, 124;

вул. Культури, 6

office@l-semi.com

pr@l-semi.com
×
Contacts

LESIA SEMI, Lviv (63, Chornovola str. ) 

+ 38 (098) 95-10-843

 STORES:

 

LE FLACON, Kyiv (17/1, Horodetskogo str.)

OTAMAN BOUTIQUE, Kyiv (21А, Mykhaylivska str.)

RUSYNKA, Lviv (3, Ruska str.; 19, Kopernyka str.)

“AVANTIME” BOUTIQUE,  Dnipropetrovsk ( 76,  Kirova ave. )

Mountains Showroom, Cherkasy (TC Khreshchatyk city, 1st fl.) +38 (063)742 43 88

 
First roo by PFD, Poltava (TC Metropoliten) +38 (099) 618 35 83
 

office@l-semi.com

pr@l-semi.com
×
Замовити

 

×
Toggle This
  • LESIA SEMI OFFICE

    + 38 (098) 95-10-843 LESIA SEMI, Lviv (63, Chornovola str. )  office@l-semi.com pr@l-semi.com store-lesiasemi.com
  • Долучайтесь

  • All rights reserved